Vores specialister

Vi præsenterer gerne vores kalvespecialist.

Gerlof Wolters

Rayon    : Friesland, Grensstreek Duitsland

E-mail    : gwolters@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 513 260 55

Jasper van Mensvoort

Rayon    : Drenthe, de kop van Overijssel

E-mail    : jvanmensvoort@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 469 85

Wijbe Weening

Rayon    : Groningen, Noord-Oost Drenthe, Flevopolder

E-mail    : wweening@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 768 80

Erwin Kerkhof-Jonkman

Rayon    : Gelderland-Noord, Overijssel

E-mail    : ekerkhof-jonkman@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 108 803 90

Rudi de Graaf

Rayon    : Zuid-Holland (m.u.v. de Alblasserwaard), Utrecht.

E-mail    : rdegraaf@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 516 609 49

Irma Timmer

Rayon    : Zuid-Holland (m.u.v. de Alblasserwaard), Utrecht, Veluwe (deels)

E-mail    : itimmer@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 792 14

Arjens Boom

Rayon    : West-Brabant, Utrechtse Heuvelrug - Specialist Coloquick

E-mail    : aboom@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 106 492 37

Martijn Idink

Rayon    : Gelderland-Zuid, Achterhoek, Utrechtse Heuvelrug

E-mail    : midink@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 272 394 90

Peter Treffers

Rayon    : Alblasserwaard, West-Brabant, Midden-Brabant

E-mail    : ptreffers@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 121 796 48

Annemiek Stoutjesdijk

Rayon    : Zeeland, Zuid-Hollandse eilanden

E-mail    : astoutjesdijk@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 100 084 76

Marian ter Weele - Lam Specialist

Rayon    : Achterhoek, Groningen

E-mail    : mterweele@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 10 41 78 62

Geert Arts

Rayon    : Limburg, Oost-Brabant

E-mail    : garts@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 514 509 15

Jan Hessel de Groot

Rayon    : Noord-Holland

E-mail    : jhdegroot@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 515 30

Kay Bruynen

Rayon    : Limburg, Grensstreek Duitsland

E-mail    : kbruynen@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 566 56

Max Lobel

Rayon    : Zuid-Holland

E-mail    : mlobel@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 839 055 65

Kristi van Leunen

Rayon    : Zuid-Brabant, België

E-mail    : kvanleunen@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 575 61 433

Reinder de Haan

Rayon    : Flevoland, Noordoostpolder

E-mail    : rdehaan@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 105 616 67

Katrien Vandeperre

Rayon    : België

E-mail    : kvandeperre@alpurobreeding.com

Telefoon: +32 492 737 118

Frederik Sierens

Rayon    : West-Vlaanderen

E-mail    : fsierens@alpurobreeding.com

Telefoon: +32 472 686 074

Mattias Braem

Rayon    : Vlaanderen

E-mail    : mbraem@alpurobreeding.com

Telefoon: +32 472 686 064

Erna en Wim van Logtestijn

Rayon    : Denemarken

E-mail    : welogtestijn@alpurobreeding.com

Telefoon: +45 211 929 58

Willeke Leyser

Rayon    : Limburg

E-mail    : wleyser@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 5139 2750

Fokje Szturmann

Rayon    : Duitsland

E-mail    : fszturmann@alpurobreeding.com

Telefoon: +49 15 20 93 661 32

Nico Dijkman - Lam Specialist

Rayon    : Noord-Nederland

E-mail    : ndijkman@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 224 569 75

                

Roy Maar - Lam Specialist

Rayon    : Zuid-Nederland, België

E-mail    : rmaar@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 135 303 06

Gaby Theelen

Rayon    : Zuid-Limburg, Limburg (BE)

E-mail    : gtheelen@alpurobreeding.com

Telefoon : +31 6 238 640 74

Dennis Buitink

Rayon    : Achterhoek

E-mail    : dbuitink@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 301 175 71

Linda Godrie

Rayon    : België

E-mail    : lgodrie@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 575 62 102

Kontakt og adresse

Alpuro Breeding

Elspeterweg 60

3888 MX Uddel

Holland 

Tel.: +31 577 40 81 11

Fax: +31 577 40 81 00

  • Hjemmesiden bruger cookies
  • Skjul denne meddelelse